Zeynep Bastık’ın Vajina Şeklindeki Ayna Karşısındaki Pozu ve Kombini Olay Oldu!

İlginç pozlarıyla sık sık sosyal medyada gündem olan Zeynep Bastık’ın vajina şeklindeki ayna karşısındaki pozu ve etekli kombini dillere düştü! Detaylar ?

Zaman içerisinde tarzı, tavrı ve pozlarında büyük bir değişime giden Zeynep Bastık’ın sosyal medya paylaşımları bugünlerde şarkılarından çok konuşuluyor.

Koltuğunda şarkılarını söyleyen, her şey bir yana sadece sesiyle bile insanı büyüleyecek kadar tatlı Zeynep Bastık tarihe karıştı, artık çok daha cesur gözüken, iddialı tarza sahip bir kadın var karşımızda.

Hal böyle olunca, kendisinin paylaştığı fotoğrafların da enerjisi, odağı değişti tabii. Ve sosyal medyada tarzı, değişimi sürekli eleştirilen biri haline geldi.

Yeni sevgilisiyle Yunanistan tatilinde olan Zeynep Bastık, geçtiğimiz saatlerde paylaştığı yeni fotoğraf serisiyle de büyük ses getirdi.

Fotoğrafların arasında özellikle iki tanesi vardı ki, fena dillere düştü! Biri kombinini detaylarıyla gösteren bu fotoğraf ?

Diğeri de vajina şeklindeki ayna karşısındaki selfiesi?

1. Gelin, Zeynep Bastık’ın kombini eleştirenlerden, aynaya ve zaman içerisindeki değişim dönüşümüne dikkat çekenler neler demiş beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

?

14. ?

15. ?

16. ? O zaman söz sizde! Kombin olmuş mu, ayna size de garip veya manidar geldi mi? Ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x