5 ayda 22 kilo vermişti! Ata Demirer smokinli pozlarıyla olay oldu

Ata Demirer, geçtiğimiz ocak ayında konuk olduğu programda, “22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım” demişti.

“ÇOK HIZLI KİLO VERDİM”

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona ‘Ne yiyorsun?’ dedim, ‘Ekmek yemiyorum’ dedi. ‘Ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun?’ dedim. ‘Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum’ dedi. Ben de denedim. Çok hızlı kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum sadece, onu da pazar günü ciddi bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da sahilde, Topkapı Sarayı’na doğru yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

“BİRAZ ÇENEMİ TUTUNCA KİLO VERİYORUM”

Nisan 2022’de ise YouTube’da yayınlanan bir programa katılan Demirer, mide Ameliyatı geçirip 50 kilo verdiği şeklindeki haberlere açıklık getirmişti.

“MİDE AMELİYATINA KARŞIYIM”

“Saçma sapan şeyler söylemişler” diyen ünlü isim, “50 kilo fazlalığım yok, kime vereyim 50 kiloyu? Mide ameliyatına karşıyım. Allah mecbur etmesin, hani evden mahalle çıkarıyor ya adamı, o zaman olurum. Güzellik için mide ameliyatı olan var. 20 kilo için yapıyor bunu, çünkü kafası şişko. Ben 17-18 kilo verdim ama mide ameliyatına gerek yok, biraz çenemi tutunca veriyorum ben” ifadelerini kullanmıştı.

SON HALİ OLAY OLDU

Şu sıralar Uğur Yücel, Esra Bilgiç gibi isimlerle film çeken Ata Demirer son haliyle olay oldu. Bir İhtimal Daha Var setinin son gününde yaptığı smokinli paylaşımlarla adından söz ettiren Ata Demirer’e yorum yağdı.

Ata Demirer’e Demet Özdemir “Heyt” yorumunda bulunurken takipçileri ise “ne kadar zayıflamışsın” yorumları yağdırdı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x