Beşiktaş’tan apar topar gönderilen Emirhan’ın babasından olay iddia

Bir arkadaşlık sitesinde profili olduğu iddiaları sonrası Beşiktaş’ın sözleşmesini feshettiği Emirhan Delibaş’ın babası Murat Delibaş sert açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın sözleşmesini feshettiği genç futbolcu Emirhan Delibaş’ın babası Murat Delibaş, Beyaz TV’ye sert açıklamalarda bulundu. Baba Delibaş, oğlunun ayrılığından Samet Aybaba’yı sorumlu tuttu.

Murat Delibaş’ın açıklamaları şöyle:

“DÜNYA BASININDA BİLE REZİL OLDUK”

“Şok geçirdik. Kendisi böyle bir şey paylaşmadı aslında. Arkadaş grubunda böyle bir şey yaptıklarını söyledi, paylaşılmadı. Çocuk yıkıldı açıkçası. Beşiktaş, Aboubakar’ı saç ektirmeden diskalifiye etmişti, bahane arıyorlardı muhtemelen bizim çocukla ilgili. Hepimiz şoktayız, kendimize gelemedik. Dünya basınında bile rezil olduk.

“BİZİMLE HİÇBİR ŞEKİLDE TEMASA GEÇMEDİLER”

Ayıp ya! Benim oğlum orada 11 senedir iyi kötü mücadele etti. 11 senemiz geçti. Herhangi bir bilgi olmadan, sorular sormadan, bize danışmadan, sözleşmeyi de anlaşmalı yaptılar. Karşılıklı fesih, çocuk da o panikte neyi imzaladığını bilmiyor. Bizimle hiçbir şekilde temasa geçmediler.

“20 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA BASKI YAPILMAZ”

Samet Aybaba’dan kaynaklanan bir şey. Ben bizzat kulübe gideceğim, televizyona da gideceğim. Samet Hoca’nın pisliklerini de anlatırım. O adam ya! 20 yaşındaki çocuğa baskı yapılmaz.

“EMİRHAN’I İSKENDERUNSPOR’A GÖNDERMEK İSTEDİ”

Beşiktaş’ta birçok dolap dönüyor, gençler harcanıyor! Samet Aybaba oğlumu bilerek, isteyerek harcadı. Samet Aybaba devre arası 3-4 teklif olmasına rağmen Emirhan’ı odasına çağırıp İskendurspor’a göndermek istedi, o da gitmediği için bunlar oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x