Melek Mosso, Annesinin Temizlikçilik Yaptığı Dönemde Yaşadığı O Anısıyla Hepimizi Duygulandırdı!

Şarkılarıyla dillerden düşmeyen Melek Mosso, geçtiğimiz aylarda zor bir çocukluk geçirdiğini ve çok erken yaşta büyümek zorunda kaldığını katıldığı bir programda açıklamıştı. Sevilen şarkıcı Melek Mosso, BloombergHT’de yayınlanan ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programında bu sefer de annesiyle ilgili yürekleri burkan bir hikaye anlattı. Detaylar?

Melek Mosso geçtiğimiz günlerde BloombergHT’de yayınlanan “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk oldu.

Melek Mosso, programda eşi Serkan Sağdıç ile ilgili ve ilişkileri hakkında çok samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Zor şartlar altında büyüyen Melek Mosso, her fırsatta annesinin yaptığı fedakarlıklardan, çektiği zorluklardan ve verdiği emeklerden bahsetmeyi ihmal etmiyor.

Mosso, “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programında annesiyle yaşadığı bir anısını da paylaştı. Melek Mosso, şarkıcılığa başladığı dönemde annesinin temizlikçilik yaptığını söyledi.

Başarılı şarkıcının “Annemin bana bir piyano almak için çift işe gittiğini bilirim” açıklaması duyanları duygulandırdı.

Konuşmasının devamında “Ev temizleyip ondan sonra bir otelin bulaşıklarını yıkadığını bilirim. Bir otele gittik annemin ağladığını bilirim.” dedi.

İşte Melek Mosso’nun annesiyle ilgili paylaştığı anısı?

‘Ben bu işe ilk başladığımda annem temizlikçi olarak çalışıyordu. Oradaki yaşlılara bakıyordu. Babam inşaatta çalışıyordu. Benim amacım bir iki konser yapayım hemen ‘anneme işten çık’ diyebilmenin peşindeydim. Anneme bu yıl bir ev aldım. Annem gece gündüz demeden çalıştı. Ben 8-9 yaşlarındayken annemi iki gün üç gün görmediğim oluyordu. Annem saçını süpürge etti. Bana bir piyano almak için annemin çift işe gittiğini bilirim. Ev temizleyip ondan sonra bir otelin bulaşıklarını yıkadığını bilirim. Bir otele gittik annem odaya girerken ağladı. ‘Biz buranın hiç ön girişini bilmezdik hep arkan girerdik’ dedi. ‘Artık ben varım her şeyi halledeceğim sadece gülümse’ dedim.’ diyerek Melek Mosso, açıklamasını dinleyenleri duygulandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x